Przedsiębiorstwo DARKO

Jesteśmy kreatywnymi ludźmi działającymi z pasją na wielu płaszczyznach

Agencja Eventowa

Z nami każda impreza to wrażenia, które na długo zapadną w pamięć najbardziej wymagającym klientom.

Logistyka

Starannie dobrany zespół dba o niezawodność świadczonych usług. Szybkość działania, fachowa i uprzejma obsługa zapewnia transport na najwyższym poziomie.

Gastronomia

Doświadczony zespół pracowników to podstawa sukcesu. Podejmujemy się od 1999 roku najbardziej wymagających zleceń.

FC Partner KP

Jesteśmy oficjalnym partnerem największego w Polsce koncernu piwowarskiego – Kompanii Piwowarskiej S.A.

Obsługujemy eventy na terenie całego kraju, sprzedając piwo, z bogatego portfolio marek, naszego partnera:

Tyskie, Lech Premium, Lech Pils, Żubr, Dębowe, Redds, Pilsner Urquell, Książęce, Kozel.

W ramach współpracy zarządzamy sprzętem eventowym na terenie Regionu Zachód który obejmuje województwa: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie.

Wypożyczamy sprzęt na organizowane przez Państwa imprezy plenerowe – pikniki, imprezy integracyjne, festiwale, koncerty, uroczyste gale, otwarcia i jubileusze.

Imprezy masowe

Obsługa imprez masowych opiera się na następujących usługach:

  • Zapewnienie zaplecza gastronomicznego
  • Zapewnienie punktów piwnych
  • Zapewnienie miejsc siedzących w postaci ogródków piwnych pod namiotami, parasolami
  • Zapewnienie na terenie imprezy okazałych konstrukcji dmuchanych

Wierzymy, że uzyskane przez lata doświadczenie zaowocuje współpracą i Państwa zadowoleniem.

Wynajem sprzętu

Firma DARKO jako FC Partner Kompanii Piwowarskiej S.A umożliwia wynajęcie sprzętu eventowego:

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  • Ławostoły
  • Parasole
  • Namioty
  • Urządzenia do rozlewania piwa z keg (rollbary, turbotapy)
  • Konstrukcje dmuchane
  • Lodówki

Aby zamówić sprzęt zapraszamy do naszego Systemu składania zamówień.

Transport

Firma DARKO dysponuje własną flota pojazdów dostawczych. Dotarcie do Państwa nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Posiadamy doświadczoną i kompetentną załogę kierowców. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Bankiety VIP

Każe podniosłe wydarzenie wymaga oprawy na jak najwyższym poziomie.

Firma DARKO jest gastronomem któremu mogą Państwo powierzyć swoich najważniejszych gości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić najwyżej stawiane oczekiwania.

Galeria Zdjęć

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli
„(…) Jako organizatorzy potwierdzamy wysoki standard usług świadczonych przez firmę DARKO. Wyrażamy też uznanie dla całej ekipy obsługującej imprezę pod względem organizacji pracy oraz współdziałania z organizatorem, zwracając uwagę na kompetencje i kulturę osobista personelu. Niniejszym poświadczam rzetelność i profesjonalizm firmy DARKO na dużych imprezach plenerowych.”
Rybomania Sosnowiec 2016
„(…) Potwierdzamy, należyte wykonanie usługi przygotowania punktów gastronomicznych-usługowych na zlecenie MTP Sp. Z o.o. w dniach 11-13.03.2015 na terenie wystawienniczym EXPO SILESIA w Sosnowcu. W naszej ocenie będącej owocem dotychczasowej współpracy podczas targów RYBOMANIA SOSNOWIEC 2016, Przedsiębiorstwo DARKO jest rzetelnym i profesjonalnym partnerem.”
Click Here
Dyrektor Ośrodka Kultury w Mirosławcu
„(…) Firma ze swoich obowiązków wywiązała się znakomicie, wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy, bogatą ofertą gastronomiczną oraz wysoką kulturą osobistą i kompetencją zespołu obsługi. Przekazując swoje polecenie poświadczamy rzetelność oraz pełen profesjonalizm firmy na dużych eventach plenerowych.” Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności.”
Click Here
Agencja Reklamy Polskiego Radia S.A.
„(…) Z satysfakcją stwierdzam, że obsługa realizowana była terminowo, z należytą starannością i dokładnością. Na uwagę zasługuje także zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy Darko. Pozytywne opinie sponsorów oraz podziękowania, które odbieramy od naszych klientów, potwierdzają wysoka ocenę Państwa obsługi. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności.”
Click Here
Prezes Stowarzyszenia Historia Militaris
„(…) Z przyjemnością stwierdzamy, że firma „DARKO” rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, zapewniając usługę na wysokim poziomie odpowiadającym randze wydarzenia. Rekomendujemy firmę „DARKO” Agencja Reklamowa Karolina Konopa jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.” W sposób bardzo odpowiedzialny można polecić Panią Karolinę Konopa reprezentująca firmę „DARKO” każdemu pracodawcy jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.”
Click Here
Stowarzyszenie Miłośników Lotnictwa w Mirosławcu
„(…) Jestem pełen uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości, fachowości, oraz przyjemnej atmosfer, której doświadczyłem we współpracy z kierownictwem firmy „DARKO”. Pani Karolina Konopa wykazuje się wysokim poziomem wiedzy fachowej i praktycznej, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się w sposób wzorowy. Pracownicy firmy dali się poznać jako osoby odpowiedzialne, systematyczne i sumienne (…). W sposób bardzo odpowiedzialny można polecić Panią Karolinę Konopa reprezentująca firmę „DARKO” każdemu pracodawcy jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.”
Click Here
Fundacja BONUM
„(…) Firma „Darko” wywiązała się bardzo dobrze ze wszystkich zadań wynikających z umowy min.: zapewnienie płynnej sprzedaży piwa wraz z obsługą gastronomiczną na zasadzie wyłączności, zapewnienie obsługi do punktów wymiany pieniędzy na żetony (…) oraz kompleksowa obsługa sektora VIP (300 osób dziennie). Gastronom zapewnił również obsługę kelnerską oraz dbał o utrzymanie czystości w namiocie głównym oraz namiotach gastronomicznych. „(…) Firma „Darko” jako Gastronom obsługujący Festival na zasadzie wyłączności wywiązała się ze wszystkich powierzonych zadań zapewniając Organizatorowi komfort i bezpieczeństwo współpracy. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi i jakości świadczenia usług „Darko” dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym oraz doskonałą organizacją pracy jest Gastronomem któremu można powierzyć obsługę gastronomiczną imprez masowych wymagających dużego doświadczenia i zaangażowaniem.”
Click Here
Tequila Polska Sp. z o. o.
„(…) Firma „Darko” wywiązała się bardzo dobrze ze wszystkich zadań wynikających z umowy min.: zapewnienie płynnej sprzedaży piwa wraz z obsługą gastronomiczną na zasadzie wyłączności, zapewnienie obsługi do punktów wymiany pieniędzy na żetony (…) oraz kompleksowa obsługa sektora VIP (300 osób dziennie). Gastronom zapewnił również obsługę kelnerską oraz dbał o utrzymanie czystości w namiocie głównym oraz namiotach gastronomicznych. Doświadczenie i zaangażowanie jakie zaprezentowała firma „Darko” podczas organizacji tak dużego i trudnego projektu jest najlepszym potwierdzeniem jej profesjonalizmu. Jesteśmy w pełni przekonani że jest to Gastronom godny polecenia.”
Click Here
Previous
Next